Rayman Jungle Run

Rayman Jungle Run 2.2.0

Doskonała platformówka na Androida!

Rayman Jungle Run to znakomita gra na Androida. Posiada wszystkie najlepsze cechy dobrej zręcznościówki: bajecznie kolorową grafikę, dynamiczną rozgrywkę i różnorodność map. Jeśli narzekasz na brak dobrych gier na Androida - sprawdź Rayman Jungle Run! Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna grafika
  • Proste sterowanie
  • Duża dynamika
  • Zróżnicowane mapy

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Rayman Jungle Run to znakomita gra na Androida. Posiada wszystkie najlepsze cechy dobrej zręcznościówki: bajecznie kolorową grafikę, dynamiczną rozgrywkę i różnorodność map. Jeśli narzekasz na brak dobrych gier na Androida - sprawdź Rayman Jungle Run!

Rayman Jungle Run polega na przemierzaniu bajecznie kolorowego świata i zbieraniu wiszących w powietrzu żółtych duszków. Nasz bohater musi po drodze skakać, wspinać się, a w późniejszych etapach nawet latać by uzbierać jak największą ilość bonusów. Rozgrywka jest bardzo szybka, a tytułowy Rayman nawet na chwilę nie staje w miejscu!

Gra Rayman Jungle Run podzielona jest na cztery części, a one na kilkanaście krótszych etapów. Mapy są bardzo fajnie zaprojektowane i dosyć różnorodne. Niektóre z lokacji można ukończyć bardzo szybko, ale robiąc to kosztem zbieranych bonusów. Czasem opłaca się więc wrócić do niektórych poziomów i poprawić swój wynik wybierając inną drogę.

Sterowanie jest banalnie proste - Rayman sam biegnie, a my musimy jedynie pomóc mu w skakaniu, ewentualnie lataniu. To bywa czasem dosyć trudne, szczególnie na późniejszych mapach, gdzie możemy się nadziać na np. kolce. Generalnie jednak nie ma problemów ze sterowaniem i w Rayman Jungle Run na Android gra się bardzo intuicyjnie.

Rayman Jungle Run to bardzo dobra pozycja dla fanów dynamicznych zręcznościówek. Zachwyca grafiką i cieszy łatwym sterowaniem. Jeśli szukasz dobrej platformówki na Android - sprawdź i pobierz Rayman Jungle Run!

Rayman Jungle Run

Download

Rayman Jungle Run 2.2.0